Kurs Expert Kid

Kurs Expert Kid

Jak sprawić, żeby Twoje dziecko szybko nauczyło się języka obcego, wyprzedziło w nauce inne dzieci i dostawało lepsze oceny w szkole?

 

Podstawa programowa w szkołach jest coraz bardziej chaotyczna, a dzieci coraz słabiej radzą sobie z nauką. Przepełnione klasy, zbyt pobieżnie przerabiany materiał i zbyt mało czasu, doprowadzają do tego, że nauka języków obcych nie wygląda tak, jak powinna.

Kilkulatek idzie do szkoły i zostaje wręcz przytłoczony nadmiarem nauki, z którą nie może sobie poradzić. Jest zły, smutny, nie chce się uczyć i ma słabe wyniki. Ślęczy nad książkami, a efektów nie widać.

Czy z Twoim dzieckiem też tak będzie?

Tak wcale nie musi być.

 Co jest kluczem do tego, by dziecko opanowało dobrze język obcy?

Tym kluczem jest czas i sposób nauki. Małe dzieci bardzo szybko przyswajają nową wiedzę. Uczą się znacznie szybciej niż nastolatki czy osoby dorosłe. Możesz nie mieć wprost pojęcia, jaki potencjał tkwi w Twoim dziecku i jak wykorzystanie tego potencjału może ułatwić mu późniejszą naukę. Kurs języka obcego – angielskiego lub niemieckiego to dla dzieci w wieku od 7 do 9 lat gwarancja startu z poziomu, do którego nigdy nie dosięgną dzieci zaczynające naukę później lub bazujące tylko na tym, czego uczą w szkole.

Właściwy kurs to nauka przez zabawę, a także efekty, które pojawiają się momentalnie. Już na starcie Twoje dziecko zyska ogromną przewagę nad rówieśnikami!

Kurs językowy dla dzieci w wieku 7-9 lat – szansa na lepszą przyszłość

  • Nasz kurs języka obcego dedykowany jest dzieciom w wieku od 7 do 9 lat.
  • Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pedagogów, w małych 6-8-osobowych grupach, a tryb zajęć przystosowany jest do potrzeb dzieci.
  • Nowoczesna metoda nauki, komfortowo wyposażone sale lekcyjne, wspaniały klimat i zaangażowanie lektorów – to wszystko sprawia, że dziecko będzie z utęsknieniem wyczekiwało kolejnych lekcji. Ty natomiast przekonasz się, że ten kurs to była jedna z najlepszych decyzji, jakie można było podjąć.
  • Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, dzięki czemu angażowany jest zmysł wzroku dziecka i może ono łatwiej przyswajać nowe treści.
  • Lektorzy kładą ogromny nacisk na komunikację, co sprawia, że dziecko uczy się nie tylko teorii, ale i posługiwania się językiem w praktyce. To sprawia natomiast, że z biegiem czasu radzi sobie z nim coraz naturalniej.
  • Kurs prowadzony jest przez doświadczonych lektorów z wysokimi kwalifikacjami. Nasi lektorzy doskonale rozpoznają mocne strony dzieci oraz dopasowują swój przekaz do ich sposobu odbioru.
  • Wysyłając dziecko na kurs językowy, otwierasz mu drogę do lepszej przyszłości. Ucząc się języków obcych, dziecko staje się poliglotą i kimś o znacznie wyższych kompetencjach.
  • Nasz kurs to 10 miesięcy nauki – jedna godzina (60 minut) w tygodniu. Godziny zajęć są elastyczne i z powodzeniem dostosujesz je do swoich możliwości czasowych. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych – od 15:30 do 20:00.
  • Po zakończeniu kursu, Twoje dziecko otrzyma od nas certyfikat potwierdzający szkolenie i zdobyte umiejętności.

Dlaczego ten kurs językowy to dobra decyzja?

Zapisując swoje dziecko na kurs językowy w Expert School, dajesz mu szansę na szybszą i skuteczniejszą naukę. Większą wiedzę, lepsze umiejętności, a także osiągnięcie perfekcji w posługiwaniu się językiem obcym. Im szybciej dziecko zacznie się uczyć, tym te korzyści będą bardziej odczuwalne. Każdy rok „do tyłu” to w tym przypadku ogromna strata.

Bonusy, które dostaniesz ZA DARMO do kursu

– Dostęp do platformy językowej

Na specjalnie dedykowanej platformie dziecko będzie miało okazję jeszcze bardziej zapoznać się uczonym językiem, co stanowi idealne uzupełnienie kursu.

– Gratisowe materiały prosto na Twoją skrzynkę e-mail

Otrzymasz od nas dodatkowe, całkowicie darmowe lekcje, ćwiczenia, ciekawe materiały oraz wskazówki. Ich łączny koszt to kilkaset złotych, ale teraz do kursu otrzymasz je całkowicie za darmo.

– Konsultacje przez e-mail

W razie pytań lub wątpliwości, możesz skontaktować się z nami za pomocą poczty e-mailowej. Każdy rodzic otrzymuje od nas gratis jedną konsultację w miesiącu. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

– Dostęp do bloga językowego

Na blogu publikujemy porady językowe, wskazówki dotyczące nauki oraz techniki i metody, które ułatwiają i przyspieszają naukę. W każdej chwili możesz dodatkowo uczyć się z dzieckiem w domu, praktycznie na takim samym poziomie, jak odbywa się to na naszych zajęciach.

– Równe miesięczne raty

Cena kursu rozbita jest na 10 równych rat, dzięki czemu jednostkowa płatność jest znacznie mniejsza.

Inne szkoły językowe każą sobie płacić za cały kurs z góry albo rozkładają go na 2 lub 4 raty. U nas raty są miesięczne, a przez to niskie i łatwiejsze do zaplanowania w domowym budżecie.

– Dostęp do biblioteki językowej

W każdej chwili możesz skorzystać z naszej biblioteki internetowej, w której zgromadzone są wszystkie niezbędne materiały. Z materiałów skorzystasz wszędzie, gdzie będzie tylko dostęp do Internetu.

Co o naszym kursie sądzą inni rodzice?

„Moja córka uczęszczała na kurs języka angielskiego w Expert School i muszę przyznać, że nie sądziłam, iż efekty pojawią się tak szybko i będą tak dobre. Córka ma najlepsze oceny w klasie, a poziomem umiejętności potrafi zaskoczyć nawet mnie”. – Marta.

„Serdecznie dziękuję całej kadrze lektorskiej za profesjonalnie przeprowadzone lekcje. Nasze dziecko odbyło kurs językowy, zanim nasza rodzica przeniosła się za granicę i to była naprawdę dobra decyzja”. – Bartłomiej

Posłuchaj  nagrania i przekonaj się, że nasze metody działają nawet na młodszych dzieciach. 

Im szybciej, tym lepiej!

Możesz wysłać swoje dziecko na kurs językowy lub żywić nadzieję, że nauczy się wszystkiego w szkole. Praktyka pokazuje jednak, że rezygnacja z dodatkowych zajęć odbija się na dziecku negatywnie. Im później startuje, tym mniej umie a zaległości sprawiają, że po prostu nie jest w stanie dać sobie rady. To rodzi frustrację zarówno w nim, jak i w Tobie.

W szkołach trwa nieustanne współzawodnictwo. Dzieci rywalizują ze sobą o lepsze oceny, stypendia i o uznanie nauczycieli. Jeżeli dziecko nie nadąża z materiałem, jest marginalizowane. Nie może dostać się do dobrej szkoły średniej i nie ma szans na miejsce na renomowanej uczelni. Bez idealnej znajomości języków obcych, jest daleko w tyle, a nadmiar bieżących obowiązków nie pozwala mu nadrobić zaległości. Słowem wiele traci, a przecież można tego uniknąć.

Kurs z gwarancją – ile warta jest dla Ciebie przyszłość Twojego dziecka?

 Dajemy Ci gwarancję satysfakcji lub zwrotu pieniędzy!

Jeżeli kurs nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go w każdej chwili przerwać, bez ponoszenia kosztów kolejnych rat. Masz aż 30 dni na to, żeby zrezygnować z kursu i naszą gwarancję zwrotu pieniędzy za pierwszy miesiąc.

Ta 30-dniowa gwarancja satysfakcji lub zwrotu pieniędzy to pewność i komfort wyboru. Gwarancji takiej nie dostaniesz w żadnej innej szkole języków obcych w Rawiczu ani okolicach.

Skontaktuj się z nami i zapisz swoje dziecko na wybrany kurs języka obcego. Nie czekaj na to, aż przytłoczone zaległościami, powie Ci, że nie chce się uczyć.

 

Rezerwuje miejsce w kursie

 

Cena tak niska, że niższej nie znajdziesz

Nasze kursy języków obcych są tańsze od kursów prowadzonych w innych szkołach. Żadna szkoła językowa w Rawiczu i okolicach nie ma tak atrakcyjnych cen, przy takiej ilości bonusów i tak wysokim standardzie nauczania.

Kurs językowy tylko teraz dostępny jest w cenie 790 zł!

W ramach kursu dostajesz od nas wszystkie, wymienione wyżej bonusy całkowicie za darmo. Koszt samych bonusów to 1042 zł.

Doradztwo e-mail to koszt 250 zł, dodatkowe materiały i lekcje kosztują 497 zł, dostęp do platformy e-learningowej to koszt 300 zł, natomiast dostęp do biblioteki językowej to 95 zł. Łącznie daje Ci to ponad tysiąc złotych oszczędności.

Oszczędzasz aż 1042 zł! Zamiast 1739 zł, płacisz jedynie 790 zł!

Kliknij i zapisz swoje dziecko na wybrany kurs językowy. Teraz zrobisz to ponad dwa razy taniej. Drugiej takiej okazji może już nie być. Oferta jest jednak ograniczona czasowo i bonusy oferowane są tylko dla pierwszych dziesięciu osób, które zapiszą swoje dziecko na kurs.

 

Rezerwuje miejsce w kursie

 

PS. Podejmuj rozsądną decyzję. Twoje dziecko zasługuje na to, by osiągnąć w życiu to, co chce. Zasługuje na to, by porozumiewać się bez barier i wygrać wyścig o lepszą pracę i lepszą przyszłość. Teraz możesz mu w tym pomóc.