Aleksandra
Profiles

Aleksandra

Specjalizuję się w nauce języka angielskiego dzieci klas I-III.  Praca z małymi pociechami napawa mnie optymizmem i chęcią do działania, spełniam się w niej w 100%. Zajęcia które prowadzę, aktywizują dzieci do twórczego myślenia i pełnego zaangażowania w proces lekcyjny poprzez zabawę i wspólne odkrywanie rzeczy nieznanych.

Daniel
Profiles

Daniel

Uczę języka angielskiego od ponad 12 lat. Kocham to, co robię! W swojej karierze lektora miałem okazję nauczać ludzi na różnych poziomach zaawansowania i kategoriach wiekowych. To oni nauczyli mnie, jak skutecznie wykonywać tę pracę. Staram się, aby moje zajęcia były bogate w praktyczność, komunikatywność i przyjazną atmosferę.

Agnieszka
Profiles

Agnieszka

Prowadzę zajęcia z każdym, kto ma chęć uczyć się języka angielskiego. Mam doświadczenie w pracy z nastolatkami oraz dorosłymi w większych i mniejszych grupach, a także na zajęciach indywidualnych. W mojej pracy uwielbiam poznawanie nowych, ciekawych ludzi oraz czerpię satysfakcję z przekazywania im wiedzy, a także radość z ich postępów.

Izabela
Profiles

Izabela

Pracuję z dziećmi, z młodzieżą i z dorosłymi. Język niemiecki i nauczanie to moja pasja. W mojej pracy staram się zaszczepić w każdym moim słuchaczu bądź uczniu zamiłowanie do tego pięknego, chociaż nie przez wszystkich lubianego języka. Praca z ludźmi sprawia mi mnóstwo radości i satysfakcji, a obserwowanie postępów moich uczniów motywuje do dalszej pracy i doskonalenia moich umiejętności.

Małgorzata
Profiles

Małgorzata

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores