O nas

Historia

Małe marzenie, które stało się wielkim sukcesem

Pomysł stworzenia specjalistycznej placówki językowej kiełkował w nas od kilku lat. Mieliśmy wiedzę i doświadczenie oraz cel – stworzyć w Rawiczu szkołę językową, która nie będzie miała sobie równych. Ciężka praca i ogromna determinacja sprawiły, że to się udało.

W lipcu 2011 r. otworzyliśmy Expert School – szkołę językową, która miała być inna niż wszystkie. Od samego początku wiedzieliśmy, że jej głównymi zaletami ma być:

  • elastyczny tryb zajęć,
  • wychodzenie do Klientów z szeroką ofertą,
  • solidny fundament z wiedzy i zdobywanego latami doświadczenia,
  • nowoczesne metody nauki i gwarancja efektów.

Początkowo w naszej szkole pracowało trzech lektorów. Dzisiaj uczy u nas już ośmiu, a to dopiero początek. Z roku na rok poszerzamy swoją ofertę i pozyskujemy referencje od zadowolonych firm i pozytywne opinie od Klientów indywidualnych.

Od 6 sierpnia 2013 roku jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS. ETS jest największą globalną instytucją zajmującą się certyfikowaniem umiejętności językowych.

Misja

Uczyć skutecznie i w sposób dopasowany do potrzeb kursantów

Prowadzenie szkoły językowej to ogromna odpowiedzialność. Dlatego też od samego początku naszym mottem było stwierdzenie „wy macie mówić”. Weryfikując metody oraz efekty innych szkół językowych, doszliśmy do wniosku, że nauka może być łatwiejsza, przyjemniejsza i dawać lepsze rezultaty.

Może być całkiem inna, niż to, co rynek oferował do tej pory. Dlatego obraliśmy sobie za cel zrewolucjonizowanie tego rynku i wyjście z ofertą, która ma gwarantować efekty, a nie tylko je obiecywać.

Nasza szkoła języków obcych w Rawiczu to miejsce stworzone z pasji i nastawione na nieustanny rozwój. Ważne jest dla nas to, aby rozwój ten był dwupłaszczyznowy – rozwijać mają się zarówno nasi słuchacze, jak i my, a jedno dopełnia drugie.

Indywidualne podejście do kursantów, troska o ich komfort oraz elastyczna oferta – to wszystko pozwala nam osiągać oczekiwane rezultaty. Nie spoczywamy na laurach, gdyż wiemy, że każdą rzecz da się zrobić jeszcze lepiej.

Metody

Osiągać efekty, których nie osiągnęli inni

Uczymy tak, by kursanci szybko osiągnęli pierwsze rezultaty. Podczas zajęć wykorzystujemy zarówno popularne (i jednocześnie najskuteczniejsze) światowe metody nauki, jak i autorską metodę Simplicity, która ułatwia i przyspiesza zrozumienie omawianego materiału.

Na zajęciach wykorzystujemy tablice interaktywne, a najmłodsi kursanci uczą się poprzez zabawę na lekcjach, w których materiał omawiany jest z wykorzystaniem pacynki.

Metodyka stosowana w Expert School przynosi efekty już od pierwszej lekcji, co potwierdzają nasi zadowoleni słuchacze. Po ukończeniu kursu każdy słuchacz otrzymuje certyfikat honorowany w ponad 80 krajach świata. Najważniejsze są jednak nabyte umiejętności praktyczne. Finalnie to one przesądzają o rezultatach, jakie daje kurs.

Rezultaty te natomiast dostrzegalne są na wielu płaszczyznach życia, począwszy od lepszych wyników w szkole i na uczelni, po możliwość znalezienia lepszej pracy, a na większej satysfakcji z podróży po świecie kończąc.

Poznaj Nasz Zespół

W szkole językowej Expert School uczą ludzie, którzy wiedzą, jak skutecznie wykorzystać każdą godzinę kursu. Dzięki nim pokochasz nasze zajęcia i wykorzystasz czas najefektywniej, jak tylko jest to możliwe. Kadra lektorska Expert School to starannie dobrany zespół, który kocha to, co robi. Nasi lektorzy dzielą się swoją pasją w sposób kreatywny. W Expert School czekają Cię ciekawe lekcje, mnóstwo humoru, niecodzienne podejście do tematu i najważniejsze – coraz lepsze umiejętności językowe.
Kacper

Kacper

Lektor
Jestem osobą z poczuciem humoru a język to moja pasja. Z każdych zajęć wychodzę razem z moimi słuchaczami z nową wiedzą i doświadczeniami. Wieloletnia nauka języka pozwala mi na swobodne rozmowy zarówno w cztery oczy jak i przez korespondencje czego również staram się nauczać. Nauka to przede wszystkim zabawa a nie kara więc według mnie każde zajęcia powinny mijać w przyjemnej atmosferze.
Aleksandra

Aleksandra

Lektor
Specjalizuję się w nauce języka angielskiego dzieci klas I-III.  Praca z małymi pociechami napawa mnie optymizmem i chęcią do działania, spełniam się w niej w 100%. Zajęcia które prowadzę, aktywizują dzieci do twórczego myślenia i pełnego zaangażowania w proces lekcyjny poprzez zabawę i wspólne odkrywanie rzeczy nieznanych.
Daniel

Daniel

Manager
Uczę języka angielskiego od ponad 17 lat. Kocham to, co robię! W swojej karierze lektora miałem okazję nauczać ludzi na różnych poziomach zaawansowania i kategoriach wiekowych. To oni nauczyli mnie, jak skutecznie wykonywać tę pracę. Staram się, aby moje zajęcia były bogate w praktyczność, komunikatywność i przyjazną atmosferę.
Izabela

Izabela

Lektor
Pracuję z dziećmi, z młodzieżą i z dorosłymi. Język niemiecki i nauczanie to moja pasja. W mojej pracy staram się zaszczepić w każdym moim słuchaczu bądź uczniu zamiłowanie do tego pięknego, chociaż nie przez wszystkich lubianego języka. Praca z ludźmi sprawia mi mnóstwo radości i satysfakcji, a obserwowanie postępów moich uczniów motywuje do dalszej pracy i doskonalenia moich umiejętności.

Expert School to

0 Słuchaczy
0 Certyfikatów
0 Lat doświadczenia
0 Zadowolonych firm
0 Lektorów

Aktualności

Nasi Partnerzy