Kurs Expert Kid (7-9 lat)

Kurs Expert Kid (7-9 lat)

Jak sprawić, żeby Twoje dziecko szybko nauczyło się języka obcego, wyprzedziło w nauce inne dzieci i dostawało lepsze oceny w szkole?

 

Podstawa programowa w szkołach jest coraz bardziej chaotyczna, a dzieci coraz słabiej radzą sobie z nauką. Przepełnione klasy, zbyt pobieżnie przerabiany materiał i zbyt mało czasu, doprowadzają do tego, że nauka języków obcych nie wygląda tak, jak powinna.

Kilkulatek idzie do szkoły i zostaje wręcz przytłoczony nadmiarem nauki, z którą nie może sobie poradzić. Jest zły, smutny, nie chce się uczyć i ma słabe wyniki. Ślęczy nad książkami, a efektów nie widać.

Czy z Twoim dzieckiem też tak będzie?

Tak wcale nie musi być.

 Co jest kluczem do tego, by dziecko opanowało dobrze język obcy?

Tym kluczem jest czas i sposób nauki. Małe dzieci bardzo szybko przyswajają nową wiedzę. Uczą się znacznie szybciej niż nastolatki czy osoby dorosłe. Możesz nie mieć wprost pojęcia, jaki potencjał tkwi w Twoim dziecku i jak wykorzystanie tego potencjału może ułatwić mu późniejszą naukę. Kurs języka obcego – angielskiego lub niemieckiego to dla dzieci w wieku od 7 do 9 lat gwarancja startu z poziomu, do którego nigdy nie dosięgną dzieci zaczynające naukę później lub bazujące tylko na tym, czego uczą w szkole.

Właściwy kurs to nauka przez zabawę, a także efekty, które pojawiają się momentalnie. Już na starcie Twoje dziecko zyska ogromną przewagę nad rówieśnikami!

Kurs językowy dla dzieci w wieku 7-9 lat – szansa na lepszą przyszłość

  • Nasz kurs języka obcego dedykowany jest dzieciom w wieku od 7 do 9 lat.
  • Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pedagogów, w małych 8-10-osobowych grupach, a tryb zajęć przystosowany jest do potrzeb dzieci.
  • Nowoczesna metoda nauki, komfortowo wyposażone sale lekcyjne, wspaniały klimat i zaangażowanie lektorów – to wszystko sprawia, że dziecko będzie z utęsknieniem wyczekiwało kolejnych lekcji. Ty natomiast przekonasz się, że ten kurs to była jedna z najlepszych decyzji, jakie można było podjąć.
  • Lektorzy kładą ogromny nacisk na komunikację, co sprawia, że dziecko uczy się nie tylko teorii, ale i posługiwania się językiem w praktyce. To sprawia natomiast, że z biegiem czasu radzi sobie z nim coraz naturalniej.
  • Kurs prowadzony jest przez doświadczonych lektorów z wysokimi kwalifikacjami. Nasi lektorzy doskonale rozpoznają mocne strony dzieci oraz dopasowują swój przekaz do ich sposobu odbioru.
  • Wysyłając dziecko na kurs językowy, otwierasz mu drogę do lepszej przyszłości. Ucząc się języków obcych, dziecko staje się poliglotą i kimś o znacznie wyższych kompetencjach.
  • Nasz kurs to 30 godzin nauki – jedna godzina lekcyjna (45 minut) w tygodniu. Godziny zajęć są elastyczne i z powodzeniem dostosujesz je do swoich możliwości czasowych. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych – od 15:30 do 20:00.
  • Po zakończeniu kursu, Twoje dziecko otrzyma od nas certyfikat potwierdzający szkolenie i zdobyte umiejętności.

Dlaczego ten kurs językowy to dobra decyzja?

Zapisując swoje dziecko na kurs językowy w Expert School, dajesz mu szansę na szybszą i skuteczniejszą naukę. Większą wiedzę, lepsze umiejętności, a także osiągnięcie perfekcji w posługiwaniu się językiem obcym. Im szybciej dziecko zacznie się uczyć, tym te korzyści będą bardziej odczuwalne. Każdy rok „do tyłu” to w tym przypadku ogromna strata.

Bonusy, które dostaniesz ZA DARMO do kursu

– Konsultacje przez e-mail

W razie pytań lub wątpliwości, możesz skontaktować się z nami za pomocą poczty e-mailowej. Każdy rodzic otrzymuje od nas gratis jedną konsultację w miesiącu. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

– Równe miesięczne raty

Cena kursu rozbita jest na 10 równych rat, dzięki czemu jednostkowa płatność jest znacznie mniejsza.

Inne szkoły językowe każą sobie płacić za cały kurs z góry albo rozkładają go na 2 lub 4 raty. U nas raty są miesięczne, a przez to niskie i łatwiejsze do zaplanowania w domowym budżecie.

– Dostęp do dziennika

  • Dostęp do dedykowanego dziennika elektronicznego, w którym szybko sprawdzisz realizację kursu, postepy dziecka w nauce oraz stan płatności za kurs. 

Co o naszym kursie sądzą inni rodzice?

„Moja córka uczęszczała na kurs języka angielskiego w Expert School i muszę przyznać, że nie sądziłam, iż efekty pojawią się tak szybko i będą tak dobre. Córka ma najlepsze oceny w klasie, a poziomem umiejętności potrafi zaskoczyć nawet mnie”. – Marta.

„Serdecznie dziękuję całej kadrze lektorskiej za profesjonalnie przeprowadzone lekcje. Nasze dziecko odbyło kurs językowy, zanim nasza rodzica przeniosła się za granicę i to była naprawdę dobra decyzja”. – Bartłomiej

Posłuchaj  nagrania i przekonaj się, że nasze metody działają nawet na młodszych dzieciach. 

Im szybciej, tym lepiej!

Możesz wysłać swoje dziecko na kurs językowy lub żywić nadzieję, że nauczy się wszystkiego w szkole. Praktyka pokazuje jednak, że rezygnacja z dodatkowych zajęć odbija się na dziecku negatywnie. Im później startuje, tym mniej umie a zaległości sprawiają, że po prostu nie jest w stanie dać sobie rady. To rodzi frustrację zarówno w nim, jak i w Tobie.

W szkołach trwa nieustanne współzawodnictwo. Dzieci rywalizują ze sobą o lepsze oceny, stypendia i o uznanie nauczycieli. Jeżeli dziecko nie nadąża z materiałem, jest marginalizowane. Nie może dostać się do dobrej szkoły średniej i nie ma szans na miejsce na renomowanej uczelni. Bez idealnej znajomości języków obcych, jest daleko w tyle, a nadmiar bieżących obowiązków nie pozwala mu nadrobić zaległości. Słowem wiele traci, a przecież można tego uniknąć.

Kurs z gwarancją – ile warta jest dla Ciebie przyszłość Twojego dziecka?

Twoja inwestycja to tylko 1300 zł za cały roczny kurs. W dodatku koszt możesz rozłożyć na 10 równych płatności po 130 złotych. 

Dajemy Ci gwarancję satysfakcji lub zwrotu pieniędzy!

Jeżeli kurs nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go w każdej chwili przerwać, bez ponoszenia kosztów kolejnych rat. Masz aż 14 dni na to, żeby zrezygnować z kursu i naszą gwarancję zwrotu pieniędzy za pierwszy miesiąc.

Ta 14-dniowa gwarancja satysfakcji lub zwrotu pieniędzy to pewność i komfort wyboru. Gwarancji takiej nie dostaniesz w żadnej innej szkole języków obcych w Rawiczu ani okolicach.

Skontaktuj się z nami i zapisz swoje dziecko na wybrany kurs języka obcego. Nie czekaj na to, aż przytłoczone zaległościami, powie Ci, że nie chce się uczyć.

 Kliknij i zapisz swoje dziecko na wybrany kurs językowy. Teraz zrobisz to taniej, korzystając z tegorocznej ceny. Drugiej takiej okazji może już nie być. 

PS. Podejmuj rozsądną decyzję. Twoje dziecko zasługuje na to, by osiągnąć w życiu to, co chce. Zasługuje na to, by porozumiewać się bez barier i wygrać wyścig o lepszą pracę i lepszą przyszłość. Teraz możesz mu w tym pomóc.