Kurs Expert Adult (Dorośli)

Kurs Expert Adult (Dorośli)

Kto jeszcze chce nauczyć się języka obcego bez względu na wiek i z gwarancją zwrotu pieniędzy?

 

Ogromna liczba dorosłych nie zna dobrze ani jednego języka obcego. Ludzie Ci nie potrafią się swobodnie porozumieć, wyjeżdżając na wakacje za granicę. Wstydzą się przyznać do tego, że nie znają języka. Mają do siebie żal, że nie podjęli nauki i niedosyt spowodowany ograniczoną wiedzą.

Ogromna liczba osób chciałaby lepszej pracy, wyższej pensji, umiejętności swobodnego mówienia po angielsku czy niemiecku albo wyjazdu do pracy za granicę. Tylko że nie mogą oni tego zrobić, bo na przeszkodzie stoi bariera językowa.

Też to czujesz? Masz wrażenie, że stać Cię na więcej? Pracę na lepszym stanowisku? Wyższe zarobki? Większą niezależność i swobodę w komunikacji?

Nieznajomość języka Cię marginalizuje?

Masz 20, 30, 40 czy 50 lat i nie znasz idealnie żadnego języka obcego? A może znasz jakiś, ale potrzebujesz poznać kolejny? Może praca lub sytuacja osobista wymagają od Ciebie biegłej znajomości języka i wiesz, że bez niej nie pójdziesz w życiu do przodu?

Może należysz też do dużej grupy społecznej, która po skończeniu nauki nie mówiła w języku obcym? Być może zapomniałeś już to, czego się kiedyś nauczyłeś i czujesz się z tym źle?

Życie układa się różnie. Różne są powody nieznajomości języków i pobudki, które skłaniają nas, żeby się ich nauczyć. Wszystko to ma natomiast jeden wspólny mianownik.

Jest nim jakość życia. Bez znajomości języków jest gorsza i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Wyjeżdżasz na wakacje i nie jesteś się w stanie porozumieć. Poznajesz kogoś z innego kraju i dzieli was bariera, której nie sposób przeskoczyć. Chcesz wyjechać do pracy za granicę, ale bez znajomości języka nie masz tam czego szukać.

To może być naprawdę bardzo bolesne. Tym bardziej teraz, kiedy na języki obce kładzie się tak ogromny nacisk. Nie znasz ich? Musisz się pogodzić z tym, że od razu będziesz traktowany gorzej. Przyznajesz się, że nie znasz – spotykasz się z ironicznymi uśmiechami osób, które znają i wiedzą, że to dzisiaj podstawa.

Jak nie dać się marginalizować i pokazać, że Ty też potrafisz?

Możesz całe życie udawać, że wszystko jest w porządku. Że nie ciągnie Cię do tego, by poznawać świat i usuwać swoje bariery. Możesz oszukiwać siebie i innych, że wszystko jest ok, ale to niczego nie zmieni.

Możesz też wziąć udział w kursie językowym dla dorosłych i zacząć w końcu mówić w języku obcym. Wziąć udział w szkoleniu, które podniesie Twoją wiedzę i umiejętności bez względu na poziom, z którego startujesz. Możesz to wszystko zrobić i osiągnąć efekt, w który do tej pory wątpiłeś.

Profesjonalny i dopasowany do Twoich umiejętności (lub ich braku), kurs językowy, to szansa na nauczenie się wszystkich zasad, które pozwolą Ci się naturalnie porozumiewać.

Kurs językowy dla dorosłych – wiek nie ma znaczenia, bo i tak dasz sobie radę

Nigdy nie jest za późno na to, by zacząć uczyć się języków obcych. Teraz masz na to niepowtarzalną okazję. W Expert School prowadzimy popołudniowe zajęcia z języków angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego.

Ty wybierasz, jakiego języka chcesz się uczyć, a my Cię go uczymy.

Profesjonalnie. Skutecznie. Tanio i z gwarancją.

Nauczymy Cię mówić w języku obcym bez względu na to, z jakiego poziomu startujesz.

Nasz kurs językowy dla dorosłych to:

  • 10 miesięcy nauki – 60 godzin lekcyjnych zajęć. Zajęcia trwają 90 minut (2 godziny lekcyjne), dzięki czemu bardzo efektywnie wykorzystasz każde spotkanie.
  • Spotkania tylko raz w tygodniu – łatwo dopasujesz dni i godziny zajęć do swoich obowiązków. Zajęcia odbywają się w godzinach od 15:30 do 20:00.
  • Mnóstwo dodatkowych bonusów i darmowych materiałów.
  • Nauka dostosowana do Twojego poziomu.
  • Małe grupy – zajęcia prowadzone w szkole językowej Expert School odbywają się w małych 8-10 -osobowych grupach, dzięki czemu nauka jest efektywniejsza i możesz się skupić.
  • Niska cena – nasz kurs dostępny jest w cenie 2290 zł – znacznie taniej niż kursy innych szkół językowych w Rawiczu i okolicach. W cenie kursu dostaniesz od nas bonusy o wartości 400 zł, a koszt kursu możesz rozłożyć na 10 równych płatności.
  • Doskonały poziom nauczania – uczymy za pomocą autorskiej metody Simplicity, która ułatwia i przyspiesza zrozumienie języka.
  • Komfortowe warunki – zapewniamy atrakcyjne warunki nauczania, doskonale wyposażone sale, przyjemny klimat i twórczą atmosferę.
  • Pomoc lektorów – nasi lektorzy są otwarci na kontakt z kursantami i udzielanie im wskazówek.

Poznaj jakość naszego kursu – zobacz opinie innych kursantów

„Naukę angielskiego rozpoczęłam w wieku 52 lat i ktoś mógłby powiedzieć, że to zdecydowanie za późno, a mimo to poradziłam sobie. Dziękuję lektorowi i całej grupie za wsparcie”. – Jadwiga

„Serdecznie polecam uczestnictwo w kursie. Po 15 latach „przerwy” w nauce angielskiego (od skończenia szkoły średniej do wieku 35 lat), zaczęłam od nowa i efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania”. – Edyta

Pani Edyta i Pani Jadwiga nie poddały się konwenansom, że:

– za późno,

– za trudno,

przyszły na kurs i są z siebie dumne. Ty też możesz być. Wystarczy zrobić ten pierwszy krok. Albo… poddać się i zawsze żałować tego, czego nie udało Ci się osiągnąć.

Kurs językowy z gwarancją, jakiej nie oferuje nikt inny: wiesz, za co płacisz

Wiemy, że szanujesz swoje pieniądze i czas. Dlatego dajemy Ci 30 dni gwarancji na kurs. Możesz przyjść na 4 zajęcia i po tym czasie podjąć decyzję, czy ten kurs jest dla Ciebie. Jeżeli stwierdzisz, że nie – oddamy Ci pieniądze i nie zapłacisz już kolejnych rat.

Do kursu otrzymasz za darmo bonusy:

– doradztwo przez e-mail,

– dostęp do dziennika elektronicznego,

– dostęp do biblioteki językowej.

 

Łączna wartość bonusów to 400 zł. Kupując kurs teraz, dostajesz je za 0 zł.

Łączy koszt kursu i bonusów to 2690 zł.

Kupując kurs teraz, płacisz jedynie 2290 zł!

 

Pamiętaj, że w Expert School możesz się uczyć bez względu na wiek i poziom umiejętności.

PS. Cena kursu jest rozkładana na równe płatności, czego nie zaoferuje Ci żadna inna szkoła. Miesięcznie płacisz tylko 229 zł.