FAQ

Home / FAQ

Najczęściej Zadwane Pytania – Kursy językowe

W Expert School cenimy sobie przejrzystość i prostotę. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na typowe pytania. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytanie zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe.

Angielski 100%
Niemiecki 91%
Francuski 83%
0 Lat doświadczeń
0 Słuchaczy
0 Lektorów
0 Zadowolonych firm

Masz Pytania? Mamy Odpowiedzi

Najpierw słuchacz rozwiązuje test poziomujący. Następnie odbywa indywidualną rozmowę z lektorem. Poprzez podwójną weryfikację poziomu zaawansowania słuchacza jesteśmy w stanie precyzyjnie przydzielić go do odpowiedniej grupy, co zapewni mu optymalny rozwój i postępy.

Tak. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania.

To zależy od poziomu zaawansowania grupy. Im wyższy poziom, tym więcej nauczanego języka używamy na zajęciach. Dzięki temu słuchacze mają okazję osłuchać się z językiem i poprawnie stosować wymowę nauczanego języka.

W naszej szkole uczą sami doświadczeni lektorzy i prawdziwi pasjonaci nauczania. Cechuje ich żywe zamiłowanie do swojego języka i chęć przekazania wiedzy swoim słuchaczom. Osiągają to poprzez zastosowanie rożnych metod nauczania zdobytych w swojej wieloletniej praktyce i sprawdzonych na zajęciach grupowych, jak i indywidualnych.

Na kurs można zapisać się o każdym czasie. Wystarczy zadzwonić, napisać lub odwiedzić naszą placówkę. W zamian otoczymy Państwa opieką i z pewnościom dobierzemy kurs, który w 100% spełni Państwa oczekiwania.

Tak. Wtedy taki kurs będzie odbywał się indywidualnie. Najpierw jednakże w rozmowie z doświadczonym lektorem upewnimy się czy taki kurs przyniesie Pani/Panu oczekiwane korzyści. Jeśli nie, odradzimy odbycie takiego kursu. Szanujemy Państwa ciężko zarobione pieniądze i nie chcemy, abyście wydawali je Państwo na daremno.

Uczymy słuchaczy na każdym poziomie zaawansowania i w każdym wieku. Absolutnie nie boimy się żadnych wyzwań. W swoim zespole posiadamy wykwalifikowanych lektorów. Jedni są specjalistami w nauczaniu dzieci i tylko temu poświęcają swoją pasję, inni uwielbiają pracę z dorosłymi czy klientami firmowymi na wysokim poziomie zaawansowania. Staramy się sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

Standardowa grupa liczy 6 -8 osób. Taka liczba zapewnia optymalne wykorzystanie czasu poświęconego na zajęcia. Umożliwia to kursantom swobodną komunikację w parach czy też grupach. Dzięki temu słuchacze nabywają umiejętności praktycznego wykorzystanie języka obcego.

To zależy od grupy. Standardowo, zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu po 90 minut każde. Dzięki takiemu rozłożeniu zajęć, słuchacze mają czas na powtórzenie materiału w domu i przygotowanie się do następnych zajęć. Z naszego doświadczenia wiemy, że zajęcia dwa razy w tygodniu wymagają od słuchaczy większego zaangażowania i poświęcenia, co nie zawsze jest możliwe. To z kolei rodzi zaległości w opanowaniu materiału i mniejszą motywację do nauki, a więc tego czego w naszej szkole chcemy za wszelką cenę uniknąć.

Potrzebujesz Więcej Informacji?

(czytaj dalej)