Kurs Expert Teen (15-19 lat)

Kurs Expert Teen (15-19 lat)

Daj nam 10 miesięcy, a nauczymy Twoje dziecko języka obcego. Skutecznie, przyjemnie i z gwarancją satysfakcji lub zwrotu pieniędzy

 

Ogromna liczba nastolatków nie nadąża z materiałem w szkole. Męczą się, a wymagania są ogromne.

Podstawa programowa kładzie nacisk na przedmioty takie jak język polski, matematyka czy historia a języki obce są często traktowane drugorzędnie. Tymczasem są dzisiaj niemalże najważniejsze.

Słaba znajomość języka? Będą z tego problemy

Dzieci coraz gorzej radzą sobie z językami obcymi. Po prostu nie mogą skutecznie uczyć się w przepełnionych klasach, stresie i hałasie. Nie mogą się skoncentrować, a dodatkowo czas dojrzewania nie sprzyja chęci na naukę.

Nauczyciele często nie potrafią znaleźć wspólnego języka z nastolatkami. Jak mają wtedy im coś wytłumaczyć? Jak mają zachęcić nastolatków do nauki, kiedy program jest skonstruowany tak, że przerabia się go pobieżnie i w pośpiechu?

Nastolatek idzie na lekcje i nie wynosi z nich tyle, ile powinien. Jest sfrustrowany, bo ma coraz gorsze oceny, a w głowie widmo przyszłej matury i studiów. Wymagania są duże, a motywacja mała.

Czego większość rodziców nie wie o nauce języka obcego?

Można pozostawić bieg zdarzeń przypadkowi i liczyć na to, że dziecko jakoś nadrobi zaległości. Prawda jest natomiast taka, że samodzielnie jest to bardzo trudne, a często niemożliwe. Rodzice często nie wiedzą, że mają możliwość zapisania dziecka na kurs językowy idealnie dopasowany do poziomu umiejętności nastolatka. Mało tego, nie zdają sobie sprawy z faktu, że taki kurs jest bardzo opłacalny i można go elastycznie dopasować do możliwości czasowych zarówno swoich, jak i dziecka.

Ty już wiesz, że taki kurs istnieje. Możesz tym zagwarantować nastolatkowi przewagę

Na kursie językowym dziecko uczy się dokładnie tego, czego nie wie. Szlifuje swoje umiejętności, ćwiczy wymowę, zrozumienie, czyta i pisze w języku obcym. Odkrywa wszystko to, czego nie odkryła przed nim szkoła. Nowoczesny model prowadzenia zajęć sprawia, że lekcje są ciekawe, przyswajanie wiedzy łatwiejsze a efekty niemalże momentalne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nastolatków, którzy chcą od życia więcej, stworzyliśmy kurs językowy, który nie ma sobie równych.

Kurs ten zrywa ze schematem nudnych lekcji. Proponujemy coś innego – autorską metodę Simplicity, która otworzy przed Twoim dzieckiem drzwi do lepszego zrozumienia języka w czasie krótszym niż przy innych metodach nauki.

Dlaczego warto zapisać nastolatka na ten kurs języka obcego?

 1. Płacisz mniej niż w innych szkołach

Nasz kurs jest tańszy od kursów innych szkół językowych. To jednak nie wszystko – dodajemy do kursu bonusy o wartości aż 500 zł całkowicie za darmo. To sprawia, że kupujesz kurs taniej, niż wynosi jego rzeczywista wartość.

 1. Zapewniasz dziecku doskonałe warunki nauki

Zajęcia w szkole języków obcych Expert School odbywają się w 6-8-osobowych grupach. Jedna lekcja (90 minut) w tygodniu i elastyczne godziny zajęć – od 15:30 do 20:00 pozwolą Ci łatwo zaplanować czas na dowiezienie dziecka na zajęcia. Kurs trwa 10 miesięcy, a tygodniowy odstęp między jednymi a drugimi zajęciami pozwala nastolatkowi doskonale opanować nowy materiał.

 1. Najwyższy poziom nauki

W Expert School zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy (w tym wice super belfer województwa), umiejący porozumieć się z młodzieżą i dopasować metodę nauki do ich potrzeb. Dzięki metodzie Simplicity nastolatek będzie się uczył szybko i z przyjemnością. Nasi lektorzy kładą ogromny nacisk na komunikację. Celem kursu jest praktyczna nauka języka i perfekcja w posługiwaniu się nim.

 1. Darmowe bonusy o wartości aż 400 zł

Kurs językowy to nie tylko zajęcia prowadzone w naszej szkole, ale też mnóstwo gratisowych materiałów – dostęp do biblioteki językowej, dostęp do dziennika elektronicznego oraz konsultacje e-mailowe. Łączny koszt wszystkich tych pomocy to aż 400 zł, ale kupując kurs, nie płacisz za nie ani grosza.

 1. Ratalna płatność za kurs

Jako jedyna szkoła językowa w Rawiczu, oferujemy płatności miesięcznie. W innych szkołach za kurs płacisz z góry lub w dwóch, maksymalnie czterech ratach. U nas możesz wybrać miesięczne niskie raty i tym samym odciążyć swój domowy budżet.

 1. Różne języki

W Expert School nastolatek może się uczyć języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego. 

Rodzice potwierdzają: ten kurs jest wysoce skuteczny

„Forma kursu bardzo odpowiadała mojej córce. Moje dziecko zwróciło uwagę na to, że zajęcia prowadzone są całkiem inaczej – lepiej niż w szkole. Nauczyciel ma czas dla każdego ucznia i dokładnie tłumaczy każdą regułę. Widzę postępy u córki i ona też jest bardzo zadowolona, dlatego zdecydowałyśmy, że za rok przejdzie jeszcze kurs przygotowujący do matury”. – Joanna

„Co tu dużo mówić, z pełnym przekonaniem stwierdzam, że warto inwestować w naukę dzieci, bo w szkole nie mają zagwarantowanego właściwego poziomu edukacji. Widzę to szczególnie teraz, gdy mam porównanie jak wyglądały umiejętności mojego syna przed kursem i po kursie”. – Olga

Co, jeżeli zbagatelizujesz tę możliwość?

Jak myślisz, co jest rozsądniejszym wyborem – poleganie jedynie na tym, czego uczy szkoła, czy inwestycja w profesjonalny kurs językowy? Słaba znajomość języka obcego to:

 • większe zaległości i słabsze oceny,
 • gorszy wynik na maturze,
 • trudność w dostaniu się na wymarzony kierunek studiów,
 • prawdopodobnie gorsza praca,
 • mniejsze możliwości rozwoju,
 • niższe zarobki,
 • mniejsza satysfakcja z życia.

Rezygnacja ze szlifowania języka pociąga za sobą długofalowe konsekwencje! Odbija się niemal na całym życiu, a kiedy dziecko chce od niego czegoś więcej, to prędzej czy później i tak musi się tego języka nauczyć. Inaczej nie awansuje, nie dostanie podwyżki, nie zdobędzie zatrudnienia w międzynarodowej firmie, nie będzie się swobodnie komunikować.

Wiele straci i konsekwencje tego będą odczuwalne niemalże każdego dnia.

To już nie te czasy, kiedy można było załatwić pracę czy studia po znajomości, bez wykształcenia czy wiedzy. Teraz liczy się to, co młody człowiek umie.

Nauczymy nastolatka języka obcego – z 14-dniową gwarancją lub zwrotem pieniędzy

Dajemy Ci swobodę wyboru. Pewni jakości naszego kursu językowego, udzielamy na niego aż 14 dni gwarancji. Jeżeli kurs nie będzie spełniał oczekiwań Twoich lub Twojego dziecka, możesz z niego zrezygnować do 14 dni od dnia pierwszej lekcji, a my zobowiązujemy się zwrócić Ci pieniądze. Oczywiście nie zapłacisz też pozostałych rat. 

Żadna ze znanych nam szkół językowych nie daje takiej gwarancji. My możemy, bo jesteśmy pewni jakości tego kursu.

Kurs o wartości 2690 zł w cenie 2290 zł? Tak, zrobiliśmy to!

Tylko teraz kurs językowy dla młodzieży dostępny jest w cenie 2290zł + wszystkie darmowe bonusy o wartości aż 400 zł.

Wartość kursu wraz z bonusami wynosi 2290 zł, ale teraz dodatkowe materiały udostępniamy za darmo. Dzięki temu oszczędzasz aż 400 zł, a mimo to masz pewność, że kurs będzie skuteczny.

Twoje dziecko może doskonale mówić w języku obcym. Może zdobywać lepsze oceny, tak, jak nasi dotychczasowi kursanci. Może mieć więcej czasu i większą pewność siebie. Może zaskoczyć nauczycieli, rówieśników i zagwarantować sobie lepsze wyniki w nauce. Może to wszystko zrobić, jeżeli dasz mu szansę na to, by uczyło się z najlepszymi.

Inne szkoły wprost nie mogą uwierzyć, że to zrobiliśmy. Dodaliśmy do kursu bonusy warte 400 zł i dobrze nam z tym. Chcemy, by nasi kursanci byli najlepsi. Jesteśmy z nich dumni i każdy ich postęp traktujemy jak osobisty sukces.

W Expert School pokazujemy, że perfekcja nie jest dziełem przypadku – jest skutkiem przemyślanej nauki i nowoczesnego systemu, który daje spektakularne efekty. To coś, co nasi kursanci nazywają „prawdziwą petardą”.

PS. Pamiętaj – korzystasz z jasnych zasad. Masz 14 dni gwarancji i cenę tak niską, że w innych szkołach nie mogli w to uwierzyć.