Dlaczego nauka w ExpertSchool to mądry wybór?

 • Bogate Doświadczenie

  Przeszkoliliśmy już setki kursantów. Naszymi słuchaczami są wszystkie grupy wiekowe: dzieci, młodzież, maturzyści, dorośli.

  Szkolimy też pracowników największych firm w regionie. Zatrudniany wykwalifikowanych lektorów i uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata, to pewność, że kurs spełni Twoje oczekiwania.

 • Reputacja

  Aż 98% słuchaczy wyraża pochlebne opinie o naszej szkole i deklaruje, że z pełnym przekonaniem jest ją w stanie polecić znajomym i rodzinie. Polecają nas zarówno Klienci indywidualni, jak i firmowi. Referencje od dużych firm oraz opinie naszych słuchaczy to najlepsze świadectwa poziomu, na którym uczymy.

 • Wysoka jakość nauczania

  Dbamy o zadowolenie naszych kursantów. Stawiamy nacisk nie tylko na metodykę nauki, ale też na atmosferę panującą na zajęciach i komfortowe wyposażenie sal lekcyjnych. Tworzymy kameralne grupy i twórczo podchodzimy do swojej pracy. To wszystko sprawia, że nauka u nas staje się jednocześnie przyjemnością.

Kursy

Prowadzimy kursy z języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Zajęcia prowadzone są w różnych grupach zaawansowania, a kursantów dzielimy na grupy w zależności od stopnia ich umiejętności.

Oferujemy kilka rodzajów kursów:

 • dla dzieci,
 • dla młodzieży,
 • dla maturzystów,
 • dla dorosłych,
 • dla firm.

Korzystne ceny kursów, bonusy oraz 14-dniowa gwarancja na każdy kurs sprawiają, że nasza oferta nie ma sobie równych w całym regionie. W Expert School uczymy w najwyższych standardach.

Lektorzy

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych oraz wysoce wykwalifikowanych lektorów. Skrupulatna weryfikacja wiedzy i doświadczenia każdego lektora pozwala nam zagwarantować, że zajęcia będą się odbywać na światowym poziomie.

Lektorów obejmujemy stałym nadzorem metodycznym, co pozwala nam na utrzymanie niezmiennie wysokich standardów nauczania. Lektorzy podchodzą do każdego kursanta w sposób indywidualny i są mu w stanie poświęcić tyle czasu, ile ten potrzebuje. Finalnie przesądza to o bardzo dobrych wynikach naszych słuchaczy.

Metody

Wykorzystanie autorskiej metody Simplicity pozwala nam na uzyskanie efektów, które są bardzo trudne do osiągnięcia podczas nauki w szkole lub ucząc się we własnym zakresie. Dokładna analiza dostępnych metod nauczania pozwoliła nam wybrać takie, które najlepiej sprawdzają się w przypadku konkretnego materiału i tym samym pozwalają jak najszybciej go opanować. Jakość nauki w szkole językowej Expert School to gwarancja Twojego sukcesu, oszczędność czasu i pieniędzy, a także większa pewność siebie.

Chcesz, żeby Twoje dziecko czuło się pewnie w życiu?

Chcesz, żeby czuło się przygotowane do ważnych egzaminów?

Chcesz, żeby Twoje dziecko miało w życiu mniej stresu?

Zadbaj oto już dzisiaj! Wypełnij formularz i zapisz się na lekcję pokazową. W nagrodę sprawdzimy jego poziom zaawansowania całkowicie za Darmo! Ty, upewnisz się, że Twoje dziecko radzi sobie z językiem tak, jak powinno. A Twoje dziecko pozna swoje słabe i mocne strony w edukacji językowej, a także otrzyma perspektywy na szybki rozwój.

To nie wszystko.

Oprócz profesjonalnej diagnozy językowej, poznasz naszych lektorów, dowiesz się jakimi metodami uczymy i jakie wartości wyznajemy w naszej pracy. Ponadto, otrzymasz od nas mały prezent niespodziankę.

Diagnozę prowadzą profesjonalni lektorzy z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka obcego, znający specyfikę danego języka i realia jego wykorzystania w życiu codziennym.

Jesteś dorosły i nie masz dzieci? Nic nie szkodzi! Ciebie też zapraszamy na 'Darmowe Poziomowanie’. Widzisz. Od początku istnienia, misją naszej szkoły było, jest i zawsze będzie pomoc ludziom w rozwijaniu swoich kompetencji językowych i zdobywaniu wielu pozytywnych doświadczeń, które to ze sobą niesie.

Tak. Rezerwuje miejsce.

  Imię i Nazwisko (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Wybierz język (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Wybierz dzień (wymagane)

  Podaj wiek (wymagane)

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Daniel Redko Szkoła Języków Obcych „ExpertSchool”, ul. Jarosława Dąbrowskiego 33, 63 – 900 Rawicz
  Z administratorem można kontaktować się poprzez skrzynkę mailową biuro@expertschool.pl (czytaj dalej)