Kursy maturalne

Kursy maturalne

Jak zdać maturę z języka obcego śpiewająco, zaskoczyć nauczycieli i dostać się na wymarzony kierunek studiów poświęcając na to tylko 100 godzin?

 

Zły wynik na maturze z języka obcego może zamknąć drzwi do dalszej kariery. W jaki sposób? W taki, że nastolatek nie dostanie się na wybrany kierunek czy wymarzoną uczelnię. Będzie musiał wybrać podrzędną, mniej prestiżową, o niższym poziomie. Gorszą.

Po takich studiach nie będzie już wysokiej klasy specjalistą. Nie będzie kimś, kim mógłby być, gdyby tę maturę zdał naprawdę dobrze. Takie mamy dzisiaj realia. Powiesz, że to niesprawiedliwe, ale nie zmieni to faktu, że tak właśnie jest.

Matura – to słowo budzi w większości nastolatków prawdziwy lęk. Nie chodzi wcale o to, żeby tę maturę po prostu zdać. Dzisiaj trzeba zdać ją dobrze. Inaczej maturzysta może zapomnieć o dobrych studiach.

 

Słaby wynik na maturze to mniejsze szanse w wyścigu po sukces

Słaby wynik na maturze to konieczność zadowolenia się tym, co mają wszyscy. Przeciętność. Chcesz dla swojego dziecka przeciętności, gdy inni młodzi ludzie będą zdobywać wyżyny? Dla rodzica to niewyobrażalnie trudne. Bardzo ciężko jest się pogodzić z faktem, że dziecko ma potencjał, który nie został wykorzystany.

Tym bardziej że spora liczba nastolatków ma problem właśnie z językami obcymi. Zaawansowany niemiecki czy angielski to w pewnym sensie furtka do kariery.

Ale nauka jest trudna. Klasa maturalna to wyzwanie dla każdego ucznia. Noce spędzone nad książkami. Stres. Terminy. Zaliczenia. Fakultety. Strach. Pokolenia się zmieniają, ale to nie zmienia się nigdy. Wzrasta natomiast presja. Im bliżej matury, tym gorzej. Wiedza dosłownie „wietrzeje” z głowy, czas nagli, a umiejętności nie wzrastają.

 

No więc co zrobić, żeby zdać dobrze tę maturę?

Opierając się wyłącznie na lekcjach w szkole i nauce pozalekcyjnej? Wtedy sukces nie jest pewny. Można powiedzieć nawet, że jest on wątpliwy i wiedzą o tym wszyscy – zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Trzeba sobie to powiedzieć wprost – klasa maturalna to chyba najgorszy etap całej nauki. Materiału jest mnóstwo, czasu mało, a wkraczający w dorosłość człowiek ma dość małą motywację do tego, żeby uczyć się samodzielnie.

 

Nie ma rozwiązania?

Jest!

 

Rozwiązaniem jest profesjonalny kurs językowy, który przygotuje młodego człowieka do matury. Kurs, który jest ściśle dopasowany do maturalnego poziomu i pozwala wyszlifować umiejętności. Taki kurs to pewność, że maturzysta zda i uzyska wysoki wynik.

 

Językowy kurs maturalny – 100 godzin i matura w kieszeni

Co można zrobić przez 100 godzin? Można je stracić na oglądanie filmów. Przespać. Można poświęcić je na granie w gry internetowe. Oczywiście, że można i pewnie spora liczba maturzystów tak właśnie zrobi.

Ale Twoje dziecko może w ciągu 100 godzin zagwarantować sobie wysoki wynik na maturze. Wystarczy, że poświęci 100 godzin lekcyjnych, a my gwarantujemy, że zda maturę bez względu na to, z jakiego poziomu wystartuje.

W Expert School oferujemy kurs języka obcego dla maturzystów zdających z angielskiego lub niemieckiego.

 

Kurs językowy przygotowujący do matury – jak to wygląda w praktyce?

 • 10 miesięcy nauki – 100 godzin lekcyjnych (45 minut każda) i 2 spotkania w tygodniu.
 • Kameralne 6-8 -osobowe grupy.
 • Nauka w komfortowych warunkach z najlepszymi lektorami i wicesuper belfrem województwa.
 • Kreatywne podejście i autorska metoda nauki – Simplicity.
 • Gwarancja zdania matury lub zwrot kosztów całego kursu.
 • Bonusy o wartości 1042 zł całkowicie gratis dla pierwszych dziesięciu uczestników kursu.
 • Dodatkowe materiały i dostęp do platformy językowej.
 • Elastyczne godziny zajęć – lekcje mogą się odbywać w godzinach od 15:30 do 20:00.
 • Darmowe doradztwo przez e-mail – 1 bezpłatna konsultacja w miesiącu.
 • Skuteczność, której nie zapewni żadna inna szkoła językowa w Rawiczu.
 • Przystępna cena i możliwość rozłożenia kursu na raty.

 

DARMOWE bonusy dla uczestników kursu maturalnego

 

 1. Dostęp do platformy e-learningowej

Platforma pozwala na naukę wszystkich języków obcych z oferty Expert School. Kupujesz jeden kurs, a maturzysta dostaje nieograniczony dostęp jeszcze do 4 innych.

Cena regularna – 300 zł. Z kursem – 0 zł.

 Dodatkowe lekcje i materiały wysyłane na skrzynkę e-mail

 Cena regularna – 397 zł. Z kursem – 0 zł.

 1. Dostęp do biblioteki językowej

Cena regularna – 95 zł. Z kursem – 0 zł.

 1. Doradztwo przez e-mail – jedna darmowa porada w miesiącu

Cena regularna – 250 zł. Z kursem – 0 zł.

 

Koszt wszystkich bonusów to 1042 zł. Kupując kurs teraz, wszystkie te bonusy maturzysta dostaje CAŁKOWICIE ZA DARMO.

Maturzysta może szlifować umiejętności także w czasie wolnym. Otrzyma od nas ogromną ilość dodatkowych materiałów i lekcji, dzięki którym może uczyć się, kiedy chce i jak chce. Sam wie przecież najlepiej, co sprawia mu trudność.

 

Poznaj opinie uczestników naszego kursu

Poprosiliśmy naszych byłych kursantów o opinię na temat kursu. Jesteśmy dumni, ponieważ młodzi ludzie oceniają nasz kurs bardzo pozytywnie. To jest najlepszy dowód na to, że to, co robimy, robimy dobrze.

„Kurs w Expert School pomógł mi bardziej niż prywatne korepetycje, na które chodziłam do tej pory. Strasznie bałam się matury, ale bardzo zależało mi na dobrym wyniku, bo chce wyjechać na studia do Wielkiej Brytanii, a wysoki wynik z matury z angielskiego był do tego podstawą. Po kursie uzyskałam na maturze 97%”. – Jagoda

„Mój wynik z matury to 85% a nauczyciele zapewniali mnie, że nie ma szans, żebym tę maturę zdał. Jak widać, nie docenili moich możliwości”. – Mateusz

 

O Expert School

Szkoła języków obcych Expert School w Rawiczu to prywatna placówka edukacyjna, prowadząca kursy językowe z języków:

 • angielskiego
 • niemieckiego
 • hiszpańskiego
 • francuskiego

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów. Bazujemy na najskuteczniejszych metodach nauki i kładziemy ogromny nacisk na umiejętności praktyczne. Uczymy mówić i robimy to z sukcesami od wielu lat, szkoląc zarówno dzieci, jak i maturzystów, osoby dorosłe i pracowników największych firm w regionie.

 

Mamy wiedzę. Mamy doświadczenie. Mamy cel – nauczyć maturzystę języka tak, by poszedł na egzamin doskonale przygotowany i pełen wiary we własne umiejętności.

Co, jeżeli Twoje dziecko nie przygotuje się należycie do matury?

Bardzo często o miejscu na uczelni przesądza wynik matury z języka obcego. Kiedy noty z pozostałych przedmiotów obowiązkowych są takie same, przeważa właśnie język obcy. Im mniej procent, tym gorsze rokowania. Wielokrotnie maturzystom brakuje dosłownie kilku procent, które decydują o przyszłości.

Takie sytuacje doprowadzają do niesamowitej frustracji. Cel był już w zasięgu ręki. Młody człowiek już prawie mógł go dotknąć i wszystko przepadło. Nie dostał się. Uczył się na podrzędnej uczelni. Dostał dyplom, który nie robi na nikim wrażenia i poszedł do pracy, do której pójść musiał, a nie chciał.

 

To przykre, ale takie mamy realia.

Zgodzisz się z tym, że dzisiaj znajomość języków obcych to podstawa, prawda?

Trudno byłoby się z tym nie zgodzić. Tak więc umożliw swojemu dziecku odbycie tego kursu, a my…

 

Dajemy gwarancję, że maturzysta zda albo zwrócimy pieniądze

Jesteśmy pewni jakości naszego kursu. Dlatego też dajemy Ci podwójną gwarancję:

 

Gwarancja nr 1

Jeżeli kurs nie spełni oczekiwań Twojego dziecka, możesz zrezygnować z niego do 30 dni od dnia pierwszej lekcji. Maturzysta może przyjść w tym czasie aż na 4 spotkania, a jeżeli formuła kursu nie będzie mu odpowiadała, zwrócimy Ci pieniądze za cały miesiąc i nie zapłacisz już kolejnych rat.

Gwarancja nr 2

Jeżeli maturzysta nie zda matury, a zrobił wszystko o co go prosiliśmy, zwrócimy Ci pieniądze za cały kurs.

 

Zarezerwuj swojemu dziecku miejsce na maturalnym kursie językowym

Tylko teraz kurs przygotowujący do matury z języka obcego dostępny jest za 2380 zł.

Do kursu maturzysta otrzyma bonusy o wartości 1042 zł. Razem z bonusami kurs kosztowałby 3422 zł.

To tak, jakbyśmy dali Ci w prezencie 1042 zł.

Zapisz mnie na kurs

 

Bonusy tylko dla pierwszych dziesięciu kursantów

Oferta z bonusami jest ograniczona czasowo. Darmowe bonusy otrzyma tylko dziesięciu pierwszych kursantów.

Kto pierwszy, ten oszczędzi 1042 zł.

Nie czekaj. Do matury pozostało coraz mniej czasu!

 

Zapisz mnie na kurs

 

PS. Takiej ceny, takich warunków i gwarancji nie ma żadna szkoła językowa w Rawiczu i okolicach. Maturzysta będzie się uczył z najlepszymi.