Kursy dla firm

Kursy dla firm

Właściciele największych firm w regionie potwierdzają: ten kurs szkoli pracowników skutecznie i z korzyścią dla budżetu firmy

Największy błąd firm współpracujących z zagranicznymi Klientami to niewłaściwa komunikacja. Pracownik kontaktuje się z Kontrahentem, z którym nie potrafi się „dogadać”. Nie umie przedstawić mu oferty. Nie potrafi odpowiedzieć na jego pytania. Słowem – zaprzepaszcza możliwość współpracy już na samym początku.

Albo komunikuje się na słabym poziomie. Popełnia faux pas i przynosi firmie wstyd.

Pracownicy, którzy mają lub będą mieli kontakt z Kontrahentami zagranicznymi, ale nie potrafią się z nimi porozumieć, to często wizerunkowy i rozwojowy „strzał w kolano”.

Twoja firma na tym traci. Traci w oczach Kontrahentów. Traci pieniądze. Traci możliwość rozwoju. Stoi. Nie wzrasta tak, jak powinna.

Co z tego, że masz atrakcyjną ofertę, skoro pracownicy nie potrafią jej przedstawić? Nie umieją dopiąć sprzedaży i zaprezentować firmy na odpowiednim poziomie?

Całe starania i lata pracy wydają się wtedy niczym.

W takiej sytuacji na wygranej pozycji jest tylko konkurencja. Jeżeli w konkurencyjnej firmie komunikacja jest na dobrym poziomie, to może to zostać wykorzystane przeciw Twojej firmie.

Żyjemy w świecie, w którym biznes nie ma sentymentów. Ci, którzy nie dopasowują się do potrzeb rynku, zajmują drugorzędne pozycje.

Pracownik musi znać język obcy, jeżeli ma godnie reprezentować firmę!

Jeżeli firma współpracuje z zagranicznymi Kontrahentami, to pracownik musi znać język ojczysty Kontrahenta albo „przynajmniej” uniwersalny język angielski. Nie może tłumaczyć e-maili translatorem i kiwać głową w czasie rozmowy bez zrozumienia tego, co słyszy. To niedopuszczalne!

Nie pozwól, żeby tak prozaiczna z pozoru kwestia, jak umiejętności językowe, przekreślała Twoją firmę w oczach Kontrahentów.

Zarezerwuj swoim pracownikom miejsce na kursie językowym i niech wreszcie zaczną dumnie reprezentować Twój biznes.

Niech z łatwością ustalają z Kontrahentami szczegóły współpracy.

Niech nawiążą z nimi miłą i naturalną rozmowę.

Niech zrozumieją Klientów i ich potrzeby.

Niech komunikują się w sposób klarowny i przystępny.

Niech budują tymi umiejętnościami finansową stabilność firmy.

Umożliwienie pracownikom uczestnictwa w kursie językowym, który podniesie ich umiejętności, to poważny krok w kierunku rozwoju biznesu.

Dodatkowo jest to też rozwiązanie korzystne dla przedsiębiorcy w ujęciu finansowym. Koszt kursu jest dla firmy kosztem uzyskania przychodu, dlatego też można pomniejszyć o niego należny podatek dochodowy.

Inwestycja w pracowników przynosi firmie wymierne rezultaty i widoczne są one od razu.

Kurs językowy dla firm – Twoi pracownicy mogą być lepsi w tym, co robią

 Szkoła językowa Expert School organizuje profesjonalne kursy językowe dla firm z:

 • języka angielskiego,
 • języka niemieckiego,
 • języka francuskiego,
 • języka hiszpańskiego.

Pomagamy firmom otwierać się na rynki zagraniczne i pokazywać, że polskie biznesy mają do zaoferowania więcej, niż mogłoby się wydawać.

Od wielu lat z sukcesami szkolimy pracowników różnych branż. Wśród naszych Klientów są firmy takie jak:

 • Ferropol
 • Fritz Hansen
 • Gobarto
 • Rawag
 • Rawibox

Szkolimy tam, gdzie chcesz – w naszej szkole lub w Twojej firmie.

Dlaczego warto zdecydować się na ten kurs języka obcego dla firm?

 • Tworzymy kameralne grupy, żeby ułatwić kursantom naukę.
 • Uczymy profesjonalnej biznesowej komunikacji.
 • Elastycznie dopasowujemy dni i godziny zajęć.
 • Oferujemy ceny niższe niż w innych szkołach językowych – już od 80 zł za jedną lekcję.
 • Udostępniamy płatności ratalne, dzięki czemu firma może zaliczyć wydatki na kurs do comiesięcznych kosztów uzyskania przychodu.
 • Zatrudniamy doświadczonych lektorów, którzy kładą ogromny nacisk na umiejętności praktyczne.
 • Dbamy o twórczą atmosferę podczas zajęć.
 • Kładziemy szczególny nacisk na słownictwo związane z branżą, w której działa Twoja firma.
 • Dopasowujemy poziom nauczania do umiejętności Twoich pracowników.
 • Do kursu dodajemy darmowe bonusy – każdy kursant otrzymuje od nas: dostęp do platformy e-learningowej, dodatkowe materiały i lekcje, dostęp do biblioteki internetowej, doradztwo przez e-mail (1 wiadomość w miesiącu).

Koszt samych dodatkowych bonusów dla jednej osoby to aż 1042 zł. Tylko że zamawiając kurs teraz, nie płacisz za nie ani grosza.

Zobacz referencje od naszych Klientów

Na życzenie przedstawimy referencje od naszych dotychczasowych klientów.

REFERENCJE

Braki językowe? Konkurencja może wykorzystać tę słabą stronę Twojego biznesu

Co, jeżeli konkurencyjne firmy szkolą pracowników i zabiorą Ci potencjalnych Klientów? Co, jeżeli te braki w znajomości języka sprawią, że firma straci szansę na intratną współpracę i sukces? Jeśli przylgnie do niej łatka podrzędnej i słabej w komunikacji?

W branżach, w których panuje zacięta rywalizacja, konkurencyjne firmy często wykorzystują swoją wyższość w umiejętnej komunikacji i stają się rynkowymi liderami. Niemalże obnażają tym słabe strony innych firm.

Trzeba działać, póki nie jest za późno. Póki jeszcze można zdobyć przewagę rynkową.

Jakość, którą oferujemy, jest bezsprzecznie najwyższa w porównaniu z innymi szkołami językowymi w regionie. Dowodem jest to, że jako jedyni oferujemy taki poziom nauczania, taką cenę, taką ilość bonusów i tak wygodny system płatności.

Organizuję kurs

Oferta kursu językowego z bonusami obowiązuje tylko do wyczerpania miejsc. O przyznaniu kursantom bonusów decyduje kolejność zgłoszeń.