Lektor języka angielskiego

Czy marzyłeś kiedyś o pracy, która pozwoli Ci inspirować, uczyć i wpływać na rozwój innych? Teraz masz szansę! Poszukujemy dynamicznej osoby, która podzieli się swoją pasją do języka angielskiego jako lektor w naszej szkole.

Żeby kandydować na ten stanowisko lektora języka angielskiego, nie musisz mieć dużego doświadczenia i wiedzy. Musisz za to mieć otwarty umysł, samodyscyplinę i chęć do nauki oraz dużą dozę kreatywności . Jeśli masz właściwe predyspozycje, to wszystkiego, co potrzebne, nauczysz się u nas.

Jeśli:

Masz pasję do nauczania i dzielenia się wiedzą językową,
Posiadasz zdolności komunikacyjne i empatie, aby budować pozytywne relacje z uczniami
Jesteś otwarta/y na nowe metody nauczania i kreatywnego podejścia do zajęć
Posiadasz umiejętności organizacyjne i elastyczność w dostosowywaniu się do różnych poziomów językowych
masz ukończone studia kierunkowe lub certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (dla osób bez doświadczenia oferujemy przeszkolenie)

A jednocześnie…

lubisz ludzi, w szczególności dzieci, a pomaganie im w rozwoju daje Ci impuls do działania,
– czerpiesz przyjemność z przekazywania posiadanej przez siebie wiedzy,
– jesteś odpowiedzialną, rzetelną i uczciwą osobą
– z łatwością przychodzi Ci rozumienie innych osób – łatwo wczuwasz się w ich sytuację i potrafisz sobie wyobrazić, dlaczego zachowują się tak a nie inaczej,

…to być może jesteś osobą, której szukamy.

Nie szukamy bowiem tylko nauczyciela, ale przede wszystkim mentora i inspiratora dla naszych uczniów, który uwielbia przekazywać wiedzę i rozumie, że prawdziwe nauczanie to tak naprawdę pomaganie innym ludziom stawać się lepszymi wersjami samych siebie.

Kilka słów o nas

Zaczęło się 12 lat temu, od marzenia, że nauczanie języka obcego może być nieszablonowe, przyjemne, a nawet świętną przygodą i zabawą.

Dziś Szkoła języków obcych Expert School jest zespołem ludzi z pasją, którzy uwielbiają dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dlatego oczekujemy od naszych pracowników, że będą mieli takie same podejście i podejmowali inicjatywy, aby pomóc nam rozwijać szkołę.Nasza szkoła językowa skupia się na praktycznym podejściu do nauki języka angielskiego.

Chcemy, aby nasi uczniowie byli w stanie swobodnie komunikować się w języku angielskim, zarówno w sytuacjach codziennych, jak i biznesowych.

Oferujemy:

– elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twojego harmonogramu studiów, żadnych nadgodzin czy pracę w weekendy
– ciekawą i inspirującą pracę, gdzie będziesz mieć szansę wpływać na rozwój naszych uczniów,
– możliwość rozwoju umiejętności pedagogicznych i zdobycia praktycznego doświadczenia,
– wsparcie doświadczonych nauczycieli i mentoring,
– przyjazne i kreatywne środowisko pracyzespół wolny od rywalizacji i pracę wśród ludzi, którzy autentycznie się wspierają,
– atrakcyjne wynagrodzenie, zawsze na czas – 60 – 80 zł/brutto na godzinę. Im więcej pracujesz, tym więcej zarabiasz,
– forma umowy: umowa zlecenie, dzięki której zachowujesz elastyczność -ty decydujesz w jakie dni i godziny pracujesz,
– etap wdrożenia do nowej pracy – pokażemy Ci co, jak i gdzie,
-wszystkie narzędzia potrzebne do pracy,

Chcesz aplikować?

Nie wymagamy standardowego listu motywacyjnego, ale chcemy Cię lepiej poznać. Prześlij nam swoje CV na adres biuro@expertschool.pl i dołącz odpowiedzi na następujące pytania:

1. Jaka Twoja cecha lub umiejętność zrobi z Ciebie ulubionego lektora naszych uczniów?
2. Dlaczego chcesz dołączyć do zespołu Expert School?

Zatem

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania, nauczysz naszych uczniów nie tylko języka angielskiego, ale także otworzysz dla nich drzwi do nowych możliwości i przygód!

Czekamy na Ciebie

Niech Twoja pasja do języka angielskiego stanie się inspiracją dla innych. Dołącz do naszej szkoły językowej i razem będziemy kształtować przyszłość naszych uczniów!

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Expert School z siedzibą w Rawiczu, ul. Wały Jarosława Dąbrowskiego 33, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Szkołą Języków Obcych Expert School z siedzibą w Rawiczu przy ul. Wały Jarosława Dąbrowskiego 33. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.