Kurs Expert Junior (10-14 lat)

Jak jedno Twoje zaniedbanie może doprowadzić do tego, że dziecko nie osiągnie w życiu tego, co mogłoby osiągnąć?

Czy jesteś sobie w stanie wyobrazić sytuację, w której Twoje dziecko ma dość nauki i przytłoczone nadmiarem materiału, radzi sobie coraz gorzej?

Taka sytuacja dotyka ogromnej liczby polskich dzieci. Cierpią wtedy też ich rodzice i nie oszukujmy się – system szkolnictwa w ogóle w tym nie pomaga. Wręcz przeciwnie – jego przestarzałe metody sprawiają, że nauka jest niesamowicie trudna. Jak myślisz, czy współczesny nastolatek biegnie na lekcje z przyjemnością? Nie. On idzie na nie z przymusu.

W szkole duży nacisk kładzie się na język ojczysty, a języki obce traktowane są po macoszemu. Do czego to doprowadza?

Do tego, że dzieci nie są w stanie przyswoić całego materiału i tracą czas. Tracą te najlepsze lata, podczas których mogłyby chłonąć wiedzę niczym gąbki. A później wychodzą ze szkoły, wkraczają w dorosłe życie i potrafią mówić „na pół gwizdka”. Jadą za granicę i nie umieją się porozumieć. Aplikują do pracy w międzynarodowych korporacjach i ponoszą porażki. Wyjeżdżają na wakacje i wstydzą się zamówić obiad.

Takie są fakty.

Czy nie przykro jest wtedy patrzeć, jak dorosłe już dziecko ponosi klęskę? Jak przegrywa w starciu z kimś, kto jest lepszy i kogo rodzice zadbali o znajomość języka?

Im później dziecko zacznie się uczyć języka obcego, tym więcej straci. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Nie wolno dopuścić, by sprawy przybrały taki obrót!

Żyjemy w świecie, który wymaga od ludzi coraz więcej. Wyścig szczurów – pomyślisz – i będzie to prawda, bo choć brzydko to brzmi, to niestety tak jest. Młodzi ludzie rywalizują ze sobą na każdym kroku, a kto umie więcej, wygrywa. Jeżeli zadbasz o to, by Twoje dziecko nauczyło się biegle przynajmniej jednego języka obcego, położysz solidny fundament pod jego przyszłość.

Niestety w tym przypadku nie ma co liczyć na szkołę. Szkoła uczy tylko tego, czego musi i w takim zakresie, w jakim musi, a to nie wystarcza. Dwie lekcje języka obcego w tygodniu?  Przepełniona klasa? Hałas? Zmęczony nauczyciel? Trudny sposób przedstawienia materiału? To wystarczy, by dziecko się zniechęciło. To absolutnie wystarczy do tego, by miało dość nauki.

My oferujemy całkowicie inne rozwiązanie – profesjonały kurs języka obcego. Nowoczesny, doskonale zaplanowany, efektywnie przeprowadzony i dający wymierne rezultaty.

Kurs językowy dla dzieci w wieku od 10 do 15 lat – strzał w dziesiątkę dla ambitnych

Twoje dziecko chce od życia czegoś więcej? Widzisz, że ma potencjał? Chce się rozwijać i nie ma zamiaru ograniczać się w swoich marzeniach? To sygnały, że warto posłać je na kurs języka obcego.

Expert School oferuje następujące kursy językowe w Rawiczu:

  • język angielski
  • język niemiecki
  • język francuski

Jakie zalety ma ten rewolucyjny kurs?

Małe grupy

Zajęcia prowadzone są w 8-10-osobowych grupach. Tylko pomyśl, jak ma się to do klas, w których jest 20-30 a czasem nawet więcej uczniów? Na naszym kursie językowym, lektor jest w stanie poświęcić każdemu dziecku tyle czasu, ile to potrzebuje.

60 lekcji – 1 spotkanie w tygodniu

Obawiasz się, jak zorganizować swojemu dziecku czas na naukę? Niepotrzebnie. Kurs trwa 10 miesięcy i składa się z 60 godzin lekcyjnych. Lekcje odbywają się tylko raz w tygodniu po 90 minut (2 godziny lekcyjne), dlatego bez problemu dowieziesz swoje dziecko na zajęcia. Godziny dopasujesz do swoich i dziecka możliwości – lekcje odbywają się od 15:30 do 20:00.

Autorska metoda nauki

Uczymy z wykorzystaniem najskuteczniejszych światowych technik oraz z pomocą naszej autorskiej metody Simplicity. Ta metodyka sprawia, że zrozumienie reguł jest łatwiejsze i bardzo szybko można je też wdrożyć w codziennej komunikacji.

Bonusy CAŁKOWICIE ZA DARMO

Do każdego kursu dodajemy komplet darmowych bonusów o wartości aż 400 zł. Bonusami tymi są:

  • Konsultacje przez e-mail – gwarantujemy jedną darmową konsultację e-mailową w miesiącu. Ty lub Twoje dziecko możecie zapytać o wszystko, poradzić się, poprosić o pomoc lub po prostu rozwikłać interesującą kwestię.
  • Dostęp do biblioteki językowej – Twoje dziecko otrzyma dostęp do ogromnej ilości książek w języku angielskim, które przyspieszą tempo nauki
  • Dostęp do dedykowanego dziennika elektronicznego, w którym szybko sprawdzisz realizację kursu, postepy dziecka w nauce oraz stan płatności za kurs. 
  • Możliwość rozłożenia płatności za kurs na 10 równych, miesięcznych rat.

 Nadal się zastanawiasz? Poznaj opinie innych rodziców.

„Polecam kurs w Expert School. Bardzo mili nauczyciele, ładnie urządzone sale, no i oczywiście najważniejsze – widzę, że moje dziecko zrobiło duże postępy”. – Małgorzata

„Jeżeli ktoś z Państwa się jeszcze zastanawia czy warto, to mówię od razu, że tak. Na dowód podam to, że mój syn z ucznia czwórkowego stał się piątkowym i często sam z własnej woli mówił do mnie i do męża po angielsku”. – Weronika

Posłuchaj, jak kilku naszych młodych słuchaczy sprawnie posługuje się językiem angielskim. Na potrzeby filmu skróciliśmy ich wypowiedź do odpowiedzi na tylko jedno pytanie. W przeciwnym razie film trwałby ponad 130 minut! 


Twoje dziecko też może osiągnąć ten poziom. Wyprzedzić rówieśników, dostać się do dobrej szkoły średniej, szlifować umiejętności i błyszczeć na studiach.

Albo narzekać, że nic nie potrafi, nie rozumie i jest ciągle w tyle. Co, jeżeli dziecko zapyta Cię kiedyś, dlaczego nie umożliwiłeś mu dodatkowej nauki? Jeżeli ze smutkiem stwierdzi, że dorastanie go przytłacza a języki obce to coś, na co nie ma czasu i ochoty?

Dołóż wszelkich starań, by taki scenariusz się nie ziścił. Naprawdę niewiele trzeba, by dziecko szlifowało język obcy. Wystarczy profesjonalny kurs językowy.

Expert School gwarantuje Twojemu dziecku umiejętności i certyfikat potwierdzający   uczestnictwo w kursie.

 Jak myślisz, ile taki kurs może kosztować?

Wartość kursu językowego w Expert School łącznie ze wszystkimi bonusami wynosi 2690 zł. Tylko że u nas wszystkie bonusu dostajesz gratis!

Za kurs płacisz jedynie 2290 zł!

To znaczy, że oszczędzasz 400 zł.

Żadna inna szkoła języków obcych w Rawiczu i okolicach nie jest Ci w stanie zaoferować takiej ceny. Mało tego – żadna szkoła nie oferuje takiej ilości całkowicie darmowych bonusów, a niektóre nie oferują ich w ogóle.

To oczywiście nie koniec!

Płatność za kurs może być rozłożona na raty.

Od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz zapłacić. Możesz z góry wnieść opłatę za cały kurs lub rozłożyć jego koszt na równe miesięczne raty. Jedna rata to tylko 229 zł. Widzisz już, jak łatwo będzie Ci dopasować tak niską ratę do swojego miesięcznego budżetu domowego?

Żadna z okolicznych szkół językowych nie oferuje miesięcznych rat. Konkurencyjne szkoły rozkładają płatność za kurs na 2 lub 4 raty. U nas płacisz tak, jak jest Ci wygodnie.

Czego jeszcze brakuje Ci w tej ofercie?

i liczne bonusy pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Nadszedł czas na naszą „wisienkę na torcie”…

14 dni gwarancji – satysfakcja albo zwrot pieniędzy

Nie chcesz kupować kota w worku? Bardzo dobrze. Twoje dziecko może uczestniczyć w naszym kursie przez dwa tygodnie (2 lekcje) bez żadnych finansowych konsekwencji. Jeżeli kurs nie spełni oczekiwań Twoich i Twojego dziecka, zwrócimy Ci pieniądze i nie zapłacisz już kolejnych rat.

Takiej pewności nie dostaniesz w żadnej innej szkole językowej w Rawiczu.

Koniec z wymówkami – czas na efekty

Zapisz swoje dziecko na wybrany kurs języka obcego i śpij spokojnie. Od teraz będzie zdobywało wiedzę, która wykracza poza ramy przeciętności.

Tylko teraz kurs jest dostępny w cenie 2290 zł + wszystkie dodatkowe bonusy o wartości 400 zł. 

Inwestujesz 2290 zł. Zyskujesz szansę, na lepszą przyszłość swojego dziecka.

Kurs kupujesz bez ryzyka. W ciągu 14 dni możesz zrezygnować bez podawania przyczyny i otrzymać zwrot pieniędzy.

Skontaktuj się i przekonaj, jak wiele możesz dać swojemu dziecku i jak dużo przy tym zaoszczędzisz.